День визволення від фашистських загарбників

Дата: 04.04.2022 08:15

Друга світова війна… Довгих 32 місяці запеклої боротьби проти гітлерівського режиму.

Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті загиблим на фронтах, закатованих у фашистських катівнях, спалених у пекельних крематоріях, замучених голодом, замордованих страшною війною мільйонів українців, пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії ХХ століття.

78 років пройшло з тих страшних часів, коли наші батьки, діди, прадіти звільняли Одещину від фашистської навали.

Але сьогодні ми знову боремось за свою свободу. Ми, наші з вами чоловіки, брати і сестри, тисячі українців знову ризикують життям заради майбутнього нашої Батьківщини, звільняючи її від російського окупанта, від незваного гостя, несущого біль, спустошення та смерті в наші сім’ї.

Сьогодні цей ворог нещадно краде наші життя, дитинство та майбутнє у наших дітей, руйнує наші домівки та мрії.

Тоді в 1944 році весна змінила все. День за днем на початку квітня були визволені села Одещини, в тому числі і сучасної Визирської громади.

Ми пам'ятаємо, що тоді агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Слава Україні! Смерть ворогам!