ДИТИНА НЕ САМА
Дата: 07.04.2022 09:22
Кількість переглядів: 172
Місяць тому у Телеграм запрацював бот "Дитина не сама" https://t.me/dytyna_ne_sama_bot
"Дитина не сама" - проект створений за ініціативи Радниці – уповноваженої Президента України з прав дитини, який впроваджується Офісом Президента спільно з Міністерством соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ в Україні.
За місяць практично 14 600 українських сімей подали заявку на те, щоб ТИМЧАСОВО ВЛАШТУВАТИ ДИТИНУ в своїй родині
З 290 заявок з-за кордону було відібрано 68 організацій, яким направлено вимоги щодо необхідності оформлення відповідної документації. 4 організації подали документи.
Якщо ви хочете прихистити дитину, скористайтеся Телеграм-ботом і ми звернемося до вас у разі потреби
Все буде Україна!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378669/6ad352280af8862b05468f5da7c4159e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378669/a428a5c1f5d26855d533ec6486e14e73.jpg)