Про цільовий фонд «Оборона Одещини»

Дата: 11.04.2022 19:16

З метою підвищення обороноздатності нашого регіону, Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, у березні 2022 року, було створено цільовий фонд «Оборона Одещини».
Наповнення фонду дозволяє використовувати кошти що надходять на окремий спеціально створений рахунок обласного бюджету на заходи і роботи з підтримки територіальної оборони та інші цивільні потреби.
Вже на сьогодні від підприємств, меценатів та багатьох небайдужих громадян надійшло більше 15 мільйонів гривень. Зазначимо, що це робиться тільки за офіційними реквізитами від Департаменту фінансів Одеської обласної військової адміністрації.
Інформуємо, що вже розпочато роботи по закупівлі необхідного для Територіальної оборони та цивільного захисту.
Одеська обласна військова адміністрація висловлює слова глибокої вдячності всім небайдужим людям, які сьогодні підтримують обороноздатність нашого регіону. Адже це кошти платників податків. Дякуємо за фінансову підтримку наших захисників і ваш внесок в Перемогу!