День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2022 10:28

36 років тому відбулась найбільша техногенна катастрофа в історії людства - вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Сьогодні росіяни можуть створити ще більшу катастрофу. Вони загрожують світові, атакуючи українські атомні станції та залякуючи ядерною війною.

26 квітня 1986 року змінило життя цілого покоління, зробило місто Прип'ять і 30 км поліських лісів навколо радіоактивними на тисячі років та пришвидшило розпад Радянського Союзу. Ця катастрофа забрала життя тисяч людей та вплинула на життя мільйонів. Пам’ятаємо про подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Визирська громада свято шанує подвиг тих, хто намагався захистити людство від «мирного атома». У бібліотеках громади організовано тематичні виставки, відвідати які може кожен бажаючий.

Фото без описуФото без описуФото без опису

На території Визирської громади проживає 9 осіб, які мають статус "ліквідатора наслідків аварії". Ми бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги, злагоди у сім’ях та настання такого бажаного миру!