Надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення громади

Дата: 10.05.2022 15:31

Центр надання соціальних послуг Визирської сільської ради постійно співпрацює з благодійними фондами та організаціями, волонтерами з метою надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

Зараз, коли наша країни переживає вкрай складний час  внутрішньо переміщеним сім’ям, сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ям опікунів та піклувальників, особам похилого віку та дітям війни, які проживають на території Визирської сільської територіальної громади було надано гуманітарну допомогу такими благодійними фондами та організаціями:

•  щомісяця благодійний фондом ім. Ставніцера надає адресну натуральну допомогу  у вигляді продуктового набору у кількості – 11;
  • філією ВБФ «ДЕПОЛЬ УКРАЇНА» надано продукти харчування у вигляді боксів у кількості 1154 коробів, а також дитячого харчування у вигляді фруктового пюре 2808 банок; дитячих сумішей – 41 короб; засобів особистої гігієни (мило, шампунь, гель для душу, підгузків для дітей та дорослих, урологічних підгузків) – 11 коробів;
  • Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні надано гуманітарну     допомогу у вигляді комплектів особистої гігієни – 50 коробів;
  • благодійний фонд «Шлях до дому» надав допомогу  у вигляді продуктових наборів в кількості – 41 набір.

Всього по всій громаді охоплено 832 особи, яким надано допомогу.