Про початок розроблення комплексного плану просторового розвитку Визирської територіальної громади

Дата: 10.05.2022 15:52

Відповідно до статей 16, 161 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Визирська сільська рада повідомляє про початок розроблення  комплексного плану просторового розвитку Визирської територіальної громади.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Визирської сільської ради від 17.02.2022  №730/ХХ-VІІI  «Про початок розроблення  комплексного плану просторового розвитку Визирської сільської територіальної громади».

Замовник: Визирська сільська рада в особі виконавчого комітету Визирської сільської ради.

Мета: Розроблення комплексного плану просторового розвитку Визирської сільської територіальної громади у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку територіальної громади.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі до відділу містобудування та архітектури Визирської сільської ради: 67543, Одеська область, Одеський район, с. Визирка, вул. О.Ставніцера, буд.56, та на електрону адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації.

Пропозиції та побажання, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.