Діти – наше майбутнє!

Дата: 10.05.2022 16:04

Своїми досягненнями наші талановиті діти підтримують не тільки своїх батьків, викладачів, Мистецьку школу, Визирську громаду, а і нашу Державу та її захисників.

Життя продовжується!! Пишаємось вами!!

Мистецька школа Визирської сільської ради Одеського району Одеської області вітає своїх учнів з перемогою на Міжнародному фестивалі-конкурсі «TALENTS OF WORLD 2022.  UKRAIN IN MY HEART», який відбувся 06 травня 2022 року у м. Братислава (Словаччина):

• Артеменко Софію Віталіївну, ученицю 7-го класу фортепіано Мистецької школи Визирської сільської ради  - Диплом Лауреата ІІ ступеня міжнародного фестивалю – конкурсу «Талановитий світ 2022. Україна в моєму серці». Викладач – Іотко Вікторія Вячеславівна;

• Помінчука Артема Леонідовича, учня 4-го класу духового відділення по класу «Саксофон» Мистецької школи Визирської сільської ради – Диплом Лауреата ІІІ ступеня міжнародного фестивалю – конкурсу «Талановитий світ 2022. Україна в моєму серці». Викладач – Скочипець Степан Степанович.