Сільський голова Валерій Стоілакі прийняв участь в апаратній нараді з головами тергромад Одеського району під керівництвом начальника Одеської районної військової адміністрації Юрієм Круком
Дата: 13.05.2022 17:50
Кількість переглядів: 224
Сьогодні, 13 травня, сільський голова Валерій Стоілакі прийняв участь в апаратній нараді з головами тергромад Одеського району під керівництвом начальника Одеської районної військової адміністрації Юрієм Круком.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378669/5ddb5afddbb7e91667363c13e6914de2.jpg)
В нараді взяли участь заступник начальника Одеської ОВА Олег Муратов, директор Департаменту фінансів Одеської ОВА Марина Зінченко та інші запрошені особи.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378669/bb06fa0069818f76c5589200b21496a3.jpg)
Згідно з порядком денним обговорили:
виконання бюджету кожної з громад Одеського району; використання фондів усіх форм власності Одеської області для особливих потреб в умовах військового стану; оперативну обстановку на території громад; роботу логістичних складів, організацію допомоги внутрішньо переміщеним особам в громадах, процедурні та інші питання.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04378669/992450bd10bc24c409008d9f46c87983.jpg)
За підсумками наради начальник Одеської РВА наголосив на важливості наповнення бюджетів громад. «Ми розраховуємо на відповідальність місцевого бізнесу, разом з тим маємо знаходити і використовувати найбільш ефективні шляхи співробітництва з підприємцями» ,– зазначив Юрій Крук.