НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВОЮ САБ-ОФІСУ УПРАВЛІННЯ ВЕРХОВНОГО КОМІСАРА ООН У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ

Дата: 30.05.2022 18:48

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся з головою саб-офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Франс Лау з якою обговорили  оцінку гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, зокрема реалізацію програми при надзвичайних ситуаціях.

Першочергово визначено, що передбачається надання допомоги у проведенні ремонтних робіт у тих приміщеннях, де внутрішньо переміщені особи мешкають компактно. Окрім цього обговорили й питання моніторингу кордонів з метою встановлення наметів для надання допомоги біженцям.

Франс Лау зазначила, що керівництво Саб-Офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців планує посилення діяльності на Одещині і для цього вони планують відвідати декілька локацій в регіоні аби ефективно оцінити гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб та краще відпрацювати план заходів і  схему допомоги.