Дата: 02.06.2022 15:02

Якою б складною не була ситуація в країні, Визирською сільською радою продовжується робота щодо соціального захисту  мешканців громади, а також внутрішньо переміщених осіб, які змушені були залишити власні домівки через війну.

На сьогоднішній день на території громади зареєстровано 348 внутрішньо переміщених осіб, з них – 132 особи зареєструвалися через  Портал Дія. ВПО надається всебічна допомога та консультування щодо можливості отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, гуманітарної допомоги,  пошуку роботи, житла тощо.

Через ПК «Соціальна громада» здійснюється прийом документів на всі види державних соціальних допомог.

Продовжуюся виплати матеріальних допомог, відповідно до програми «Милосердя в дії». Так, з початку року надано мешканцям громади матеріальних допомог на загальну суму 1965600 грн.