Результати опитування щодо перейменування села Першотравневе

Дата: 02.06.2022 16:12

Відповідно до розпорядження Визирського сільського голови від 11 травня 2022 року №70/2022-0Д «Про проведення опитування серед населення с.Першотравневе Визирської сільської територіальної громади» в період з 17 травня до 01 червня проходило опитування щодо доцільності перейменування села Першотравневе Визирської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області.

За результатами обробки опитувальних листів комісією встановлено: в опитуванні прийняли участь 968 мешканців села Першотравневе

• із них підтримали ініціативу щодо перейменування села Першотравневе» - 4 особи, не запропоновано жодної альтернативної назви населеного пункту;
  • не підтримали ініціативу щодо перейменування села Першотравневе - 964 мешканці.