Про перенесення громадського слухання проекту містобудівної документації

Дата: 03.06.2022 16:04

Визирська сільська рада повідомляє, що перенесена дата проведення громадського слухання проекту містобудівної документації – «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, загальною площею орієнтовно 8,6га, на території Визирської сільської ради  Одеського району  Одеської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку, що було заплановано проводитись 24 лютого 2022року та не відбулися у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні згідно  Указу президента № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

Проведення громадського слухання відбудеться 10 червня 2022року о 10.00 години у приміщенні будинку культури Визирської сільської ради за адресую:  с.Визирка, вул.О.Ставніцера,57