Відновлено прийом документів на деякі адміністративні послуги

Дата: 10.06.2022 11:59

Відділ з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради та Територіальний підрозділ ЦНАП в с. Першотравневому, а також Віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП в с. Любопіль продовжують надавати адміністративні послуги.

Наразі відновлено роботу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (в т. ч. реєстрація права власності на будинок та землю).

Також ЦНАП підключено до ЄДЕССБ ( https://e-construction.gov.ua/services ) і громадяни можуть подати на реєстрацію документи, що надають право на виконання підготовчих та будівельних робіт та документи для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів. Тож, через ЦНАП надаються такі послуги:

- Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт;

- Подання повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1);

- Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта;

- Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта;

- Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1);

- Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

- Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

- Реєстрація декларації про готовність  до експлуатації самочинно збудованого об’єкта, на яке визнано право власності за рішенням суду;

- Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності; Продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;

- Прийняття рішення про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна.

Зміни земельних відносин у схемах.

Звертаємо увагу, що перехідними положеннями Закону України від 05.11.2021 року № 1871-IX «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» не передбачено проставляння штампу після 01 грудня 2021 року, в тому числі на вимогу, в паспорт громадянина України у формі книжечки. Отже, для підтвердження інформації про місце проживання (перебування) особи з 01 грудня 2021 року може бути надано е-паспорт або е-паспорт для виїзду за кордон, або витяг з реєстру територіальної громади.

Передача електронних копій е-паспорта і е-паспорта для виїзду за кордон та інших електронних копій (відомостей, даних) документів, здійснюється за допомогою камери мобільного пристрою, шляхом наведення її на зображення QR-коду.

1. Користувач зчитує QR-код сканером QR-кодів застосунку Дія, щоб поділитись цифровою копією.
  2. У застосунку з'являється запит на підтвердження відправлення копій цифрових документів. Він містить назву, адресу та перелік запитуваних документів.
  3. Користувач у Дії підтверджує передачу своїх даних. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів. Користувачу просто потрібно натиснути “Надіслати”.
  4. ЦНАП отримує копії цифрових документів на свою електронну адресу.

Унікальні електронні ідентифікатори (QR-коди) знаходяться на стендах у приміщенні ЦНАП.

Через Дію можна отримати копії наступних документів:

• біометричні паспорти (ID-картка та закордонний паспорт);
  • картка платника податків;
  • довідка ВПО;
  • свідоцтво про народження.

Витяг з реєстру територіальної громади доступний для громадян на Порталі Дія за посиланням diia.gov.ua .

Не в додатку Дія, а саме на порталі.

І витяг громадяни замовляють собі самі. Без відвідування ЦНАПу. Вам знадобиться кваліфікований електронний підпис.

1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

2. Перевірте коректність особистих даних у профілі користувача, оновіть їх за необхідності.

3. Виберіть послугу «Витяг з реєстру територіальної громади».

( Отримати /завантажити витяг)

4. Перевірте інформацію про місце проживання. Якщо все правильно — сформуйте витяг.