Відбулася нарада керівників закладів освіти Визирської сільської ради

Дата: 10.06.2022 16:28

10 червня 2022 року відбулася нарада керівників закладів освіти Визирської сільської ради, на якій були розглянуті актуальні питання щодо підготовки закладів освіти в умовах воєнного стану до нового 2022-2023 навчального року та майбутнього опалювального сезону.

Зокрема, у виступах йшлося про видачу/отримання документів про освіту, зарахування учнів до 1 класу, забезпечення освітнього процесу педагогічними працівниками, підключення педагогів до освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», запровадження е-журналів та е-щоденників, організація роботи щодо облаштування укриттів.

Значна увага була приділена обговоренню пропозицій щодо організації освітнього процесу. З метою створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти та збереження життя і здоров’я дітей, керівникам доручено розробити безпекову модель організації проведення навчання в новому навчальному році.