Про відкриття для роботи декотрих театрально-видовищних закладів міста Одеси

Дата: 11.06.2022 09:31

Шановні одесити та мешканці Одеської області!

Триває четвертий місця війни росії проти України. Окрім геноциду українського народу, російські окупанти мають за мету знищити не тільки народ України і його культуру, а й все українське!

Ця війна завдала нищівного удару по безцінному культурно-мистецькому надбанню українського народу: тому переважна більшість закладів культури змушені були перейти в режим простою.

Шанувальники театрального мистецтва вже скучили за улюбленими акторами, а вони — за вдячною публікою.

Тому з метою підтримки діячів культури та мистецтва, на разі розглядається можливість відкриття для роботи декотрих театрально-видовищних закладів міста Одеси.

Зауважимо, що планується відкрити лише ті заклади сфери культури, в яких наявні захисні укриття та сховища на випадок повітряної тривоги. І на самі заходи буде допущена така кількість відвідувачів, яка відповідає кількості місць в наявних укриттях. На разі триває аналіз та перевірки.

То ж ми наближаємо нашу перемогу і мир не тільки тим, що наші Збройні Сили очищають Україну від орди, але й тим що робимо це, не втрачаючи людяності, гідності і любові - відновлюючи культурне життя Одещини і посилюючи мистецький фронт!