Заклади освіти Визирської громади приєдналися до проєкту «Будь активним заради Миру»

Дата: 13.06.2022 17:50

В сьогоднішніх реаліях тисячі дітей мають високий рівень тривожності та стресу, що приводить до зниження соціалізації, малорухливого способу життя, підвищує схильність до асоціальної поведінки. З метою уникнення цих проявів й активізації фізкультурно- оздоровчої роботи серед дітей, з 07 червня 2022 року усі заклади освіти Визирської громади приєдналися до проєкту «Будь активним заради Миру» (#BeActive for Peace), започаткованого Міністерством освіти і науки України. Педагогами було проведено ряд спортивних занять, змагань, турнірів як за очною, так і за дистанційною формою.

Запрошуємо бажаючих долучитися до нашого активно-спортивного літа і показати усім, що спорт – це не лише запорука успіху, здоров’я та краси, а й вдалого початку дня!