З Днем дільничного офіцера поліції України!

Дата: 18.06.2022 10:00

Дільничний - дуже важка професія, яка вимагає чималої терплячості, відповідальності і старанності. До дільничного звертаються з домашніми, сусідськими та сімейними проблемами. Інспектор повинен знайти підхід до людини, заспокоїти її і вирішити конфлікт, він є хранителем спокою і правопорядку в кожному населеному пункті громади та країни.

З початком відкритої російської агресії на вас покладаються додаткові контрдиверсійні функції, і це потребує ще більшої пильності, уваги, професійності. Окрім того, багато дільничних поліцейських на передовій захищають Україну, знищуючи ворога.

Дякуємо, за Вашу нелегку працю. Нехай Господь береже Вас! Та нехай добро і щедра доля не оминають вас і Ваші родини!

З повагою, Визирський сільський голова Валерій СТОІЛАКІ