З Днем медичного працівника!

Дата: 19.06.2022 09:10

Не існує мети вищої, ніж дати можливість людині пройти свій життєвий шлях без хвороб. Саме медичний працівник першим кидає виклик хворобам, саме медик допомагає побороти ці хвороби наперекір смерті. Ви стоїте на варті здоров’я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих. Пліч-о-пліч з лікарями на захист людського здоров’я та життя стають медичні сестри, фельдшери, акушерки, лаборанти.

Дякуємо всім медикам за невтомну та важку працю, за тисячі врятованих життів, цінуємо ваш неймовірний вклад у перемогу України.

Щиро зичимо вам міцного здоров’я, життєвої гармонії, родинного благополуччя. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай неодмінно здійсняться ваші плани, сподівання та мрії під мирним небом України!

З повагою, Визирський сільський голова Валерій СТОІЛАКІ