НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ЗУСТРІВСЯ З ДЕПУТАТОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ

Дата: 25.06.2022 17:11

Сьогодні відбулась робоча зустріч Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка з депутатом Європейського парламенту Владом Георге та депутатом  Національного парламенту Румунії Філіпом Гаварняну.

Депутат Європейського парламенту Влад Георге передав вітання Максиму Марченку від президента Європейського парламенту Роберти Метсоли та в знак визнання європейської перспективи України вручив Начальнику Одеської обласної військової адміністрації Прапор Європейського Союзу.

«Дякую, за таку почесну відзнаку – Прапор Євросоюзу – це нагорода для всієї Одещини, це визнання вкладу усіх одеситів у відстоювання європейських цінностей. Переконаний, що Україна буде гідним і повноправним членом Європейського Союзу. А український та європейський прапори будуть разом і тоді, коли ми спільно будемо відбудовувати нашу державу після цієї війни» – сказав Начальник  Одеської ОВА Максим Марченко.