З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГРОМАДО!

Дата: 30.06.2022 10:00

Сьогодні Визирська громада святкує свій третій День народження!

Почуття відповідальності за життя дітей і добробут нащадків, за майбутнє кожного із сіл та громади в цілому, любов до маленької батьківщини надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.

Цього року ми не можемо голосно святкувати День громади зі зрозумілих причин, але попереду у нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Вірте в Збройні Сили України, в усіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто, вітаю кожного жителя громади зі святом.

Нехай наша славна Визирська громада процвітає! Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та квітучу громаду!

З найкращими побажаннями,

сільський голова Визирської сільської ради Валерій СТОІЛАКІ