Про проведення громадського обговорення щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 02.08.2022 10:28

Визирська  сільська рада Одеського району Одеської області повідомляє про початок громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту документа державного планування «Внесення змін у Генеральний план с. Кордон поєднаний з детальним планом території для розміщення підприємства із штучного розведення, утримання та вирощування об’єктів аквакультури, загальною площею орієнтовно 4,0 га, розташованої на території села Кордон біля вул. Набережна Визирської сільської ради Одеського району Одеської області».

Ознайомитись з Заявою про визначення обсягу СЕО можна у Визирській сільській раді та на офіційному сайті сільради: https://vyzyrska-gromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО надаються у письмовому вигляді до Визирської сільської ради особисто або поштою за адресою: 67543, Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 56; та на електрону адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки становить 15 днів з дня її оприлюднення у встановленому порядку. Граничний строк надання зауважень становить 15 календарних днів з моменту оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО, з «06_» _серпня_ 2022р до « 20 » ___серпня___ 2022 р.

Зауваження та пропозиції надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.