З порту «Одеса» вийшло перше судно з українським продовольством

Дата: 01.08.2022 14:33

В рамках реалізації Ініціативи про безпечний експорт зерна та продуктів харчування з порту «Одеса» вийшло перше судно з українським продовольством. Під прапором Сьєрра-Леоне судно RAZONI прямуватиме до порту Тріполі у Лівані з 26 тис. тоннами української кукурудзи.

Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі за пропозиції Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний», що розташовані на території Одеського району.