Відбулась онлайн-нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 02.08.2022 14:35

За дорученням сільського голови Валерія Стоілакі,  під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентини Харламбової відбулась онлайн-нарада з керівниками закладів освіти Визирської сільської ради.

Головним питанням порядку денному було про підготовку закладів освіти до нового навчального року в умовах воєнного стану. Особливу увагу керівником відділу приділено стану укриттів для учасників освітнього процесу, порядок дій під час сигналу «Повітряна тривога» та порядок евакуації, проходження медичних оглядів педагогічними працівниками та школярами.

Також обговорено питання забезпечення підручниками, кадрового забезпечення закладів освіти на 2022-2023 навчальний рік, обліку дітей шкільного та дошкільного віку.