Щодо сприяння в отриманні державного гранту на створення або розвиток бізнесу

Дата: 12.08.2022 14:33

Відповідно до наказу Одеського обласного центру зайнятості від 14.07.2022 №330 на сьогодні в області працює комісія з питань опрацювання заяв та бізнес-планів для отримання мікрогрантів на створення або розвиток бізнесу в рамках дії Постанови КМ України від 21.06.2022 №738 «Деякі питання грантів бізнесу».

В процесі співбесід із претендентами на мікрогрант встановлено, що переважна більшість заявників допускають помилки при складенні бізнес-плану, який є невід’ємною частиною заяви.

Листом Одеського ОЦЗ від 26.07.2022 №2387/04-01-34/42-22 щодо КЦП по грантах на відкриття або розвиток бізнесу вже було повідомлено про можливість проходження короткострокового курсу за напрямком «Держпрограма «Е-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу» (доступний не тільки для зареєстрованих безробітних, а й для претендентів на грант – громадян, які не мають статусу безробітного, а також ФОП, юр.осіб).

03.08.2022 в ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ» результативно пройшла зазначений вище короткостроковий курс І група осіб, які засвоїли та знайшли відповіді на всі питання, що виникали раніше під час складення бізнес-плану за формою, встановленою наказом Мінекономіки України від 06.07.2022 №1969.

17.08.2022 розпочинається навчання наступної групи за вказаною вище програмою.

Пропонуємо продовжити інформування всіма можливими способами зареєстрованих безробітних, шукачів роботи, в т.ч. внутрішньо переміщених осіб, ФОП, юр.осіб, ОТГ щодо можливості проходження курсу «Держпрограма «Е-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу».

Заявки на навчання направляти до відділу організації профнавчання Одеського ОЦЗ на ел.адресу: prof@od.dcz.gov.ua.

«Держпрограма «Е-робота».

Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу»*

(написання бізнес-плану за встановленою формою)

групи 4-10 осіб

Місце проведення: ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ» м.Одеса,вул.Іцхака Рабіна,18а

Термін навчання:    для зареєстрованих безробітних - 24 год. (3-5 днів);

для не безробітних осіб, в т.ч. ФОП - 12 год. (2-3 дні)

Форма навчання:  очна або дистанційна

Вимоги до слухачів:

• володіння комп’ютером (Excel)
  • намір розпочати підприємницьку діяльність
  • реєстрація на Порталі Дія

Вартість навчання:

• безробітні зареєстровані – безкоштовно (за кошти Фонду);
  • не безробітні, в т.ч. ФОП – орієнтовно від 0,5-0,8 тис.грн.

Після проходження курсу – видається посвідчення Одеського ЦПТО ДСЗ

Детальна інформація -  тел.: (048)705-44-09 - Одеський ЦПТО ДСЗ, а також

в філіях/БЦЗ - на дошках об’яв, веб-сторінках, ОТГ

*Робочий навчальний план для КЦП за напрямком «Держпрограма «Е-робота». Отримання державного гранту на створення або розвиток бізнесу» направлено листом Одеського ОЦЗ від 26.07.2022 №2387/04-01-34/42-22