З Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:05

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від російського окупанта. Сьогодні український стяг уособлює минуле, сьогодення і майбутнє громадян нашої країни.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України. Бажаю щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.

З повагою, сільський голова Валерій СТОІЛАКІ