Відбулося пленарне засідання чергової сесії Визирської сільської ради

Дата: 29.08.2022 16:11

Сьогодні сільським головою Валерієм Стоілакі було проведено пленарне засідання чергової сесії Визирської сільської ради, на якому було розглянуто низку питань.

Депутатами прийнято рішення щодо перейменування вулиць на території громади. Затверджено звіт про виконання  бюджету  Визирської громади за  І півріччя 2022 року.

Внесено зміни  та доповнення до соціальної програми «Милосердя в дії»  на 2022 рік, до програми фінансової підтримки Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради на 2022-2024 роки, до комплексної цільової програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Визирське джерело» на 2021-2023 роки, до цільової програми «Безпечна Визирська громада» на 2021-2024 роки, до плану соціально-економічного розвитку Визирської громади на 2022 рік, а також про бюджет Визирської громади на 2022 рік.

Затверджено рішення про створення пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації при центрі надання соціальних послуг,  про персональний склад Піклувальної ради закладів освіти Визирської сільської територіальної громади.

Також внесено зміни та затверджено статут КНП «Визирський центр первинної медико-санітарної допомоги», базової мережі закладів культури Визирської сільської територіальної громади.

Прийнято ряд рішень для налагодження роботи Мистецької школи у 2022-2023 навчальному році та ряд земельних питань.