Вітання випускникам Мистецької школи з початком навчального року

Дата: 31.08.2022 16:10

Фото без описуНапередодні 1 вересня Мистецька школа Визирської сільської ради вітає своїх випускників, які вирішили пов’язати своє життя з музикою надалі, зі вступом до начальних закладів:

• Семка Вадима Олександровича (труба) - Одеський фаховий коледж мистецтв імені  К.Ф. Данькевича. Викладач – Скочипець Степан Степанович.Фото без опису

• Клімова Тимура Юрійовича (труба) - Одеський фаховий коледж мистецтв ім. К.Ф. Данькевича. Викладач – Мацик Василь Романович.

• Вежновець Анастасію Володимирівну (баян) – Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського. Викладач – Орловська Ольга Павлівна.Фото без опису

Бажаємо вам, дорогі випускники, а тепер вже студенти, впевнено іти до своєї мети, отримати музичну та педагогічну освіту, яку ви обрали. Чекаємо  вас вже не як учнів, а як колег.  Миру нам усім!!!