Проведено щорічну Серпневу зустріч працівників закладів освіти Визирської сільської ради

Дата: 31.08.2022 16:34

"Освіта громади - перспективи та виклики!". Саме з таким гаслом 31 серпня 2022 року  педагогічні працівники закладів освіти Визирської сільської ради взяли участь у щорічній Серпневій зустрічі.

До участі в заході приєдналися депутат Одеської  обласної ради Олег Кутателадзе, Визирський сільський голова Валерій Стоілакі, член виконавчого комітету сільської ради Олена Козьміна, голова  Лиманської об'єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Валентина Бульба, депутат Визирської сільської ради Віталій Петрусенко, начальник фінансового відділу Оксана Степанова.

Освітяни громади обговорили підсумки роботи в минулому навчальному році та основні напрямки  розвитку закладів освіти на 2022-2023 навчальний рік.

Кращих представників галузі було нагороджено Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації, Одеської районної військової адміністрації, Визирської сільської ради та оголошено Подяки відділу освіти, молоді та спорту.

Педагогічним працівникам громади, які пройшли курс за вибором "Навчаємось жити в громаді", вручено сертифікати та канцелярські набори від команди Проєкту DECIDE.