Вручено премії учнівській молоді Визирської громади

Дата: 01.09.2022 18:16

Відповідно до Порядку надання та виплати премій обдарованій і талановитій молоді Визирської сільської ради, затвердженого рішення сесії сільської ради від 13.10.2020 року №670/XXI-VII, на виконання рішення виконавчого комітету від 21.07.2022 року №95 «Про надання та виплату премій обдарованій і талановитій молоді Визирської сільської ради, що навчається в закладах освіти Визирської сільської ради», 1 вересня 2022 року сільський голова Валерій Стоілакі разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Валентиною Харламбовою вручили премії учнівській молоді Визирської громади.

Нехай не зважаючи ні на що, цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою. Нехай отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів. Миру та злагоди усім нам! - сільський голова Валерій Стоілакі.

Хочеться відмітити і схилити голову перед Кройтором Олександром. Сашко, в минулому навчальному році був учнем 9 класу Дмитрівської гімназії, премію в розмірі 1000 грн отримав за призові місця в обласних етапах творчих конкурсів. Отриману премію він передав на потреби захисників України.