У Визирці вшанували пам'ять мецената Олексія Ставніцера

Дата: 03.09.2022 09:08

Третього вересня свій день народження святкував би Олексій Михайлович Ставніцер. Відома постать у Визирці, Одещині і далеко за межами України. Нажаль, понад 10 років тому, його життя обірвалося... Але пам'ять про нього, його погляди на життя, мрії та плани – живі. Про мецената, який прагнув розвивати село, будував храми і просто допомагав тим, хто прийшов до нього за допомогою – знає майже кожен мешканець Визирської громади. На його честь названо центральну вулицю у селі Визирка та благодійний фонд, який і продовжує його справу - допомагати людям. Сьогодні фонд допомагає ще й ЗСУ, закуповуючи транспорт, обладнання для воїнів, сучасну техніку та багато чого іншого. Його «дітище» - компанія «ТІС» - найпотужніший приватний порт в Україні.

Не даремно кажуть, що людина живе доти, доки про неї згадують. У центрі Визирки, біля Будинку дитячої творчості, який патронує Олена Вадимівна Козьміна, встановлено пам’ятник засновнику групи терміналів «ТІС» - Олексію Ставніцеру. З 2014 року небайдужі мешканці села та апарат сільської ради покладає квіти до постаменту.