Благодійні заходи, які наближають Перемогу

Дата: 06.09.2022 14:08

Визирська громада сьогодні є гарним прикладом згуртованості та роботи на Перемогу. Ми знаходимося у тилу і наша задача - максимально допомагати ЗСУ та людям, які постраждали від війни. Роботи проводиться багато. Один із таких напрямків - благодійні заходи на території громади.

Фото без описуФото без опису

За ініціативи Визирського сільського голови та активній участі працівників культури та освіти, було організовано низку благодійних ярмарків у Любополі, Першотравневому та Визирці. Загалом за 5 ярмарків вдалося зібрати  більше 15 тисяч гривень. Частину з цих коштів було витрачено на придбання основи для плетіння сіток.

Фото без описуФото без опису
Останнім із благодійних заходів став виступ Зразкового духового оркестру "Першотравневі гусари". Так, під час вечора духової музики вдалося зібрати 6550 гривень. Вже незабаром ми розповімо, що саме буде придбано для наших захисників.

Переможемо! Слава Україні!