У Визирській громаді проведено благодійні вечори

Дата: 25.09.2022 15:52

Цими вихідними майже одночасно у Визирській громаді стартували благодійні вечори живої музики.

Так, першими розпочали у с.Першотравневе. Тут, окрім виступу юних артистів, вітали ще й Вокальну студію "Мрія" Першотравневого будинку культури з 5-річним ювілеєм. Сільський голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі нагородив колектив та його художнього керівника Гавриліну Оксану Леонідівну Грамотами сільської ради та вручив грошовий подарунок від імені БФ ім.О.Ставніцера та ГО "Команда Розвитку".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗа результатами благодійних внесків у с.Першотравневе було зібрано 9560 грн. Ці кошти по закінченню заходу було передано дружині військовослужбовця з с.Першотравневе на позашляховик для бригади, в якій він несе службу.

На благодійному заході від духового оркестру "Визирські сурми" Визирського будинку культури у с.Кордон було зібрано 5510 грн. Наразі на ці кошти заплановано докупити основу для маскувальних сіток.