Результати громадського обговорення щодо перейменування вулиці Садова в селі Бутівка

Дата: 27.09.2022 18:37

Враховуючи колективне звернення мешканців села Бутівка, сільською радою 26 липня оголошено громадське обговорення щодо перейменування вулиці Садова в селі Бутівка Визирської сільської територіальної громади. Жителями села Бутівка було запропоновано перейменувати вказану вулицю на вулицю Миколи Зайцева. За період проведення громадського обговорення, а це - 60 календарних днів, пропозицій, зауважень від громадян не надійшло. Наявна письмова згода матері, Світлани Зайцевої, на використання імені сина при перейменуванні вулиці.

Голова комісії вніс пропозицію рекомендувати винести на розгляд сесії сільської ради питання щодо перейменування вулиці Садова в селі Бутівка на вулицю Миколи Зайцева.