30 вересня - День усиновлення
30 вересня Україна відзначила День усиновлення. Це свято доброти та милосердя яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, які прийняли в свої сім’ї дітей, що при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.
Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.
Усиновлювачі, опікуни/піклувальники , батьки-вихователі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих. Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.
На сьогоднішній день на території Визирської СТГ функціонує 17 опікунських сімей, в яких виховується 25 дітей. Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло.
Визирський сільський голова привітав сім’ї опікунів /піклувальників, які проживають на території Визирської громади зі святом та вручив кожній дитині подарунок. У травні 2022 року до Дня сім’ї, кожна дитина з опікунської сім’ї, яка проживає на території громади, отримала матеріальну допомогу у розмірі 2000 грн.
Дуже хочеться побажати батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Щиро сподіваємося, що серед читачів цієї статті є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для цих дітей. Пам’ятайте - дитина чекає на Вас!