Привітання сільського голови Валерія Стоілакі з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2022 09:10

Шановні освітяни Визирської громади!

Щороку в першу неділю жовтня наша країна  відзначає свято – День працівників освіти.

Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. Ваша  невтомна праця, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, любов до дітей і рідного краю заслуговують щирої вдячності. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують.  Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаю Вам, шановні вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої людської пам’яті, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а всі Ваші починання супроводжують успіхи та удача!

З повагою,
Визирський сільський голова Валерій СТОІЛАКІ