До уваги керівників підприємств, які здійснюють свою діяльність на території Визирської громади

Дата: 19.10.2022 09:53

На виконання резолюції голови Одеської обласної державної адміністрації від 26.09.2022 № 4713/01-38/22 та враховуючи складну ситуацію в державі через вторгнення російських військ на територію нашої країни, велика кількість українців змушена була покинути свої домівки та переїхати до інших міст та регіонів. Більшість   внутрішньо переміщених осіб, це працездатне населення, яке ймовірно потребує працевлаштування.

Враховуючи зазначене, просимо Вас у випадку реальної потреби у спеціалістах та працівниках надавати інформацію до Визирської сільської ради Одеського району, Одеської області для подальшої роботи з особами з числа внутрішньо переміщених та їх працевлаштування.

Інформацію надавати на електронну адресу: lina28@ukr.net, або за телефоном +380679228060.

Дякуємо за співпрацю.