У Визирці відбулося засідання сесії

Дата: 19.10.2022 15:09

У Визирці під керівництвом сільського голови Валерія Стоілакі відбулося засідання сесії. Вперше його довелося провести в укритті, адже за дві години до початку оголосили повітряну тривогу. Дотримуючись усіх рекомендацій депутати та апарат сільської ради спустився до сховища.

Перед початком всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в Україні внаслідок повномасштабного вторгнення рф та Героїв з громади, які віддали своє життя за Незалежність України.

Фото без описуФото без описуФото без описуДалі - перейшли до розгляду порядку денного, який налічував 10 питань. Так, одне з них - це виділення коштів на проведення ремонту дорожнього покриття на автодорозі Першотравневе-Визирка (на в'їзді до Визирки) та ремонт тротуарної доріжки. Окрім того, депутати погодили виділення коштів на придбання медикаментів, а саме калію йодиду для мешканців громади на випадок ядерної загрози.