Дата: 29.08.2022 11:26

Фото без описуВизирська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проекту аналітичного звіту щодо необхідності здійснення моніторингу реалізації містобудівної документації: «Генеральний план с. Визирка Комінтернівського району Одеської області».

Ознайомитись з проектом аналітичного звіту зазначеного проекту можна на сторінці Визирської сільської ради в мережі Інтернет: https://vyzyrska-gromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції проекту аналітичного звіту надаються на електрону адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net/

з «01»_вересня_2022року до «_14_» _ вересня __2022року»

Пропозиції та побажання, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються»