Привітання сільського голови Валерія Стоілакі з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 08:00

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюю слова глибокої поваги та вдячності за вашу працю! Зичу міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехaй добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою, сільський голова Валерій Стоілакі