Фахівцям із соціальної роботи Визирської громади надано благодійну допомогу

Дата: 09.11.2022 15:06

З метою надання підтримки органам влади у здійсненні моніторингу, забезпеченні захисту та базових потреб дітей, влаштованих в сімейні форми виховання, дітей, залишених без батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах у період військової агресії росії та з метою підтримки професійної діяльності фахівців із соціальної роботи у виконанні обов’язків щодо виявлення та ведення випадків, соціального супроводу вразливих сімей з дітьми, дітей, залишених без батьківського піклування фахівцям із соціальної роботи відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради було надано благодійну допомогу у кількості чотирьох планшетів, яку отримали у рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей в умовах війни», що впроваджується Партнерством «Кожній дитині» (@Partnership for Every Child /Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine (@UNICEF Ukraine) на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України.

• #CiACMonitoringProject
  • #ПідтримкаФахівців