Візит представників ЮНІСЕФ до Першотравневого ліцею

Дата: 10.11.2022 17:12

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року №1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги  дітям при Організації  Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ)  проєкту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року», за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, опорний заклад освіти «Першотравневий ліцей» внесено до Переліку закладів загальної середньої освіти, які мають право на виплату фінансової підтримки за рахунок коштів ЮНІСЕФ.
10 листопада 2022 року до  закладу освіти з робочим візитом завітали представники ЮНІСЕФ Нікі Абрішаміан – керівниця секції освіти, Рам Манохар Мішра – спеціаліст з розвитку технологій та Олеса Гладушина – координаторка освітніх програм. Було оглянуто хід проведення ремонтних робіт укриття ліцею, класні кімнати, харчоблок та тир закладу освіти. Також ознайомились з роботою КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Фото без описуФото без опису

Не залишилась поза увагою іноземних гостей волонтерська діяльність освітян громади. Під час їхнього перебування в ліцеї саме виготовлялись окопні свічки для наших захисників.

Фото без описуФото без опису
Для освітянської спільноти Визирської громади це є вагома підтримка в такий відповідальний для всієї країни час.
Разом до Перемоги!