Важлива інформація щодо відключення світла

Дата: 16.11.2022 11:02

З 16 листопада на території Одеського району відбуваються екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють.

Ситуація в енергосистемі напружена. Через вчорашні ракетні обстріли з боку рф. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

Просимо всіх підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Також радимо правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах.