Повідомлення про проведення процедури громадського обговорення

Дата: 07.11.2022 13:14

Визирська сільська рада повідомляє про проведення процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації «Внесення змін у генеральний план с. Кордон поєднаний з детальним планом території для розміщення підприємства із штучного розведення, утримання та вирощування об’єктів аквакультури, загальною площею орієнтовно 4,0 га, розташованої на території села Кордон біля вул. Набережна Визирської сільської ради Одеського району Одеської області» та  Звіту  про стратегічну екологічну оцінку, яка становить 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації і триває з «08»  листопада  2022р до « 08 » грудня 2022 р.

Зауваження та пропозиції надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації та презентація відбудуться 22 листопада 2022 року о 11.00 годині у приміщенні будинку  сільської ради за адресою : с. Кордон , вул. Шкільна 31.