Тривають ярмарки вакансій в Одеському районі

Дата: 23.11.2022 11:30

Вчора, 22 листопада 2022 року, у рамках "Марафону вакансій" за сприяння Одеської районної військової адміністрації у м.Южне за участю Чорноморської селищної та Визирської сільської територіальних громад Одеського району вібувся ярмарок вакансій.

Фото без описуФото без описуФото без описуЗахід відвідали понад 200 шукачів роботи, були представлені вакансії за спеціальностями: транспорт та логістика, освіта, культура, психологія, медицина, торгівля, виробництво та ін.

Фото без описуПід час заходу мешканці та гості громади, у тому числі, внутрішньо переміщені особи, змогли не тількі отримати інформацію від роботодавців залучених громад, дізнатися інформацію від Южненського міського центру зайнятості про можливості навчання та започаткування власної справи, а ще й зануритися в доброзичливу атмосферу та отримати корисні зимові подарунки.