Дата: 25.11.2022 12:16

Сьогодні під керівництвом сільського голови Валерія Стоілакі відбулося засідання виконавчого комітету Визирської сільської ради,  на якому було розглянуто 17 питань порядку денного.

Членами виконкому підтримано рішення щодо створення місцевого матеріального резерву Визирської сільської територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Дано дозвіл на проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства проєкту ТОВ «Виробничо-комерційна компанія «ЕКО-ТАЙМ» «Будівництво сміттєсортувального комплексу біля с.Степанівка Визирської сільської ради.

Розглянуто ряд соціальних питань, серед яких встановлення статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, влаштування малолітніх дітей до дитячого державного закладу на повне державне забезпечення, а також  надання матеріальної допомоги  при народженні дитини, до ювілейних дат, на лікування військослужбовців.