Любов до музики надихає учнів Мистецької школи на нові перемоги

Дата: 05.12.2022 11:36

Своїми досягненнями вихованці підтримують не тільки Мистецьку школу, Визирську громаду, але й нашу Батьківщину та наших захисників.

Мистецька школа Визирської сільської ради Одеського району Одеської області вітає своїх учнів з перемогою на міжнародному фестивалі конкурсі «MARATHON DER TALENTE», який відбувся у листопаді 2022 року в Австрії (м. Відень).

• Ансамбль «Назари» (Назаренко Роман Вікторович, Назаренко Віктор Романович, Назаренко Назарій Віталійович, Назаренко Діана Віталіївна, Назаренко Кароліна Романівна) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович.

• Назаренко Назарій Віталійович (труба) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович.
  • Назаренко Віктор Романович (саксофон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович.

• Семко Олександр Олександрович (баритон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович.

• Артеменко Софія Віталіївна (фортепіано) – ІІ місце. Викладач Іотко Вікторія Вячеславівна.