Бюджет Визирської сільської територіальної громади на 2023 рік прийнято

Дата: 22.12.2022 18:10

Фото без описуСьогодні під керівництвом сільського голови Валерія Стоілакі відбулося пленарне засідання чергової сесії Визирської сільської ради. На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих за Україну.

Фото без описуДепутатами прийнято бюджет Визирської сільської територіальної громади на 2023 рік. Доходи бюджету на 2023 рік плануютьтся в сумі 282 977,6 тис.грн. Проти очікуваних надходжень поточного року у співставних умовах плановий обсяг доходів на 2023 рік зменшено на 34 732,2 тис.грн. або на 11%. Бюджет є збалансованим за доходами та видатками. Він підготовлений за пропозиціями головних розпорядників коштів бюджету.

Фото без описуЗатверджено план  соціально-економічного розвитку Визирської сільської ради на 2023 рік.

Фото без описуФото без описуВнесено зміни до Стратегії сталого розвитку Визирської громади, а саме забезпечено сприятливі умови для утворення та функціонування індустріальних парків на території громади.

Фото без описуТакож депутатами затверджено штатні розписи бюджетних установ сільської ради, закладів освіти, культури та КП «Визирське джерело».