ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення щодо генеральних планів сіл Мар’янівка, Пшонянове, Широке, Тилігульське

Дата: 30.12.2022 10:31

Визирська сільська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням документів державного планування:

• « Генеральний план та план зонування території села Мар’янівка Визирської сільської ради Одеського району Одеської області» та  Звіту  про стратегічну екологічну оцінку  ;
  • « Генеральний план та план зонування території села Пшонянове Визирської сільської ради Одеського району Одеської області» та  Звіту  про стратегічну екологічну оцінку ;
  • « Генеральний план та план зонування території села Широке Визирської сільської ради Одеського району Одеської області» та  Звіту  про стратегічну екологічну оцінку;
  • « Генеральний план та план зонування території села Тилігульське Визирської сільської ради Одеського району Одеської області» та  Звіту  про стратегічну екологічну оцінку.

В даній містобудівній документації опрацьовані планувальні рішення генеральних планів та зонування сіл, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населених пунктів Визирської територіальної громади.

Документи розроблені у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Розробник: Консорціум «ТГА АЛЬЯНС»

Замовник: Визирська сільська рада Одеського району Одеської області.

Підстава для розроблення: Рішення сесії Визирської сільської ради від 02.02.2021р. № 144/IV-VIII «Про розроблення генерального плану та плану зонування території села Широке Визирської сільської ради  Одеського району Одеської області» в редакції від 17.02.2022р. №739/ХХ-VІІI «Про розроблення Генерального плану та плану зонування території села Широке та села Тилігульське Визирської сільської ради Одеського району Одеської області», №139/IV-VІIІ «Про розроблення  генерального плану та плану зонування території села Мар’янівка Визирської сільської ради Одеського району Одеської області», №141/IV-VІIІ від 02.02.2021 року «Про розроблення  генерального плану та плану зонування території села Пшонянове Визирської сільської ради Одеського району Одеської області».

Ознайомитись з проектами містобудівної документації, пояснювальною запискою та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна у приміщенні Визирської сільської ради, в період строку для подання пропозицій у робочі дні з 8:00 до 17:00 години та на сторінці мережі Інтернет https://vyzyrska-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції до документу державного планування надаються у письмовому вигляді до Визирської сільської ради особисто або поштою за адресою: 67543, Одеська обл., Одеський р-н, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, буд. 56; та на електрону адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net

Особа відповідальна за забезпечення  організації розгляду пропозицій- начальник відділу містобудування та архітектури Визирської сільської ради – головний архітектор населених пунктів громади Володимир ВОЛКОВ.

з «29»  грудня  2022р до « 29 » січня 2023 р.

Зауваження та пропозиції надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Громадські слухання щодо розгляду проектів містобудівної документації та презентації відбудуться 19 січня 2023 року  у приміщенні будинку  сільської ради за адресою : с. Кордон , вул. Шкільна 31:

• о 10.00 годині «Генеральний план та план зонування території села Мар’янівка Визирської сільської ради Одеського району Одеської області»;
  • о 10.15годині «Генеральний план та план зонування території села Пшонянове Визирської сільської ради Одеського району Одеської області»
  • о 10.30годині «Генеральний план та план зонування території села Широке Визирської сільської ради Одеського району Одеської області»
  • о 10.45 годині «Генеральний план та план зонування території села Тилігульське Визирської сільської ради Одеського району Одеської області».