Привітання Визирського сільського голови Валерія Стоілакі з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 08:30

Фото без опису22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, разом працюємо, створюємо знакове й важливе, боремося з окупантами.

Шановні жителі Визирської громади! Прийміть щирі вітання з Днем Соборності України. Бажаю всім нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашому чудовому краю буде для кожного в достатку, радості, спокої. Нехай завжди над нашими українськими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!

З повагою, сільський голова Валерій Стоілакі