Січень 2023 року подарував нам знову нагороди на міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв

Дата: 20.01.2023 11:45

Мистецька школа Визирської сільської ради Одеського району Одеської області пишається своїми вихованцями, які знову здобули перемогу на міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Зимова казка», який відбувся 31 грудня 2022 року в Чехії (м. Прага) та посіли призові місця:

• Ансамбль «Назари» - І місце. Викладач Скочипець Степан Степанович.
  • Назаренко Назарій (труба) – ІІ місце. Викладач – Скочипець Степан Степанович. Концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
  • Назаренко Віктор (саксофон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович. Концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
  • Назаренко Діана (саксофон) – ІІ  місце. Викладач Скочипець Степан Степанович. Концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
  • Семко Олександр (баритон) – ІІ місце. Викладач Скочипець Степан Степанович. Концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
  • Помінчук Артем (саксофон) – І місце. Викладач Скочипець Степан Степанович. Концертмейстер Примаченко Євгенія Степанівна.
  • Артеменко Софія (фортепіано) – І місце. Викладач Іотко Вікторія Вячеславівна.
  • Мелешко Андрій (баян) – ІІІ місце. Викладач – Красновський Дмитро Юрійович.